Home Uncategorized Ky është 17 vjeçari nga Gjakova që i dha fund jetës së...

Ky është 17 vjeçari nga Gjakova që i dha fund jetës së tij

156
0

Gjakova dhe mbarë vendi u trondit mbrëmë me lajmin për vetëvarjen e një 17-vjeçari në fshatin Rogovë.

Ai i kishte dhënë fund jetës së tij, duke u varur në litar.

Gazeta Sinjali mëson se personi që kishte varur veten mbrëmë ishte Elton Gashi.

Gazeta Sinjali raportoi mbrëmë se trupi i pajetë i të riut ishte gjetur nga familjarët e tij, të cilët e kishin dërguar në spitalin regjional të Gjakovës, ku mjekët konstatuan vdekjen e tij.

Ceremonia mortore dhe varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër, 17 nëntor, e martë, rreth orës 13:00, në varrezat e fshatit Rogovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here