Home Uncategorized Vajza e Shkurtes publikon një moment intim të nënës e babait

Vajza e Shkurtes publikon një moment intim të nënës e babait

150
0

FOTO-ja ne fund
Shkurte Fejza është një nga këngëtaret më të respektuara e dalluara në skenën muzikore.

Aty ku është Shkurta padyshim që publiku kënaqet tej mase me këngët dhe atmosferën që krijon, ndaj këtë e dëshmon edhe prezenca e saj e gjatë në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet Shkurte Fejza këndon shpesh herë me vajzën e saj Gresën, ku së bashku kujdesen t’i dhurojnë publikut këngë të paharrueshme.

Përveç Greses, Shkurta ka edhe dy vajza e një djalë.

Së fundmi, janë vajza e Shkurtes, Agnesa ka publikuar një imazh mjaft të ngrohtë të nënës e babait.

Si dy pëllumba të dashuruar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here