Home Uncategorized Shpat Kasapi na prezanton për herë të parë me të dashurën e...

Shpat Kasapi na prezanton për herë të parë me të dashurën e tij

123
0

Më në fund është zbuluar se kush është e dashura e Shpat Kasapit.

Shpat Kasapi është përfolur shumë rreth marrëdhënies me partneren e tij, e cila deri më tani nuk është shfaqur në publik.

Ajo quhet Selvije dhe për herë të parë është shfaqur krah Shpatit në “backstage” e emisionit “Shiko Kush LUAN”, ku këngëtari ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN”.

Siç shihet në foton marrë nga “backstage”-t e emisionit, të cilat janë një risi para dhe pas çdo publiciteti këtë sezon, Selvija shihet një vajzë mjaft tërheqëse dhe vlen të thuhet se dyshja shkojnë shumë si çift.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here