Home Uncategorized Shkëlzen Gashi: Albin Kurti flet palidhje, është demagog

Shkëlzen Gashi: Albin Kurti flet palidhje, është demagog

95
0

Ish-këshilltari i Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi, është nervozuar shumë sot me ish-shefin e tij, shkruan Insajderi.

Ai në një status në Facebook, të Rron Gjinovcit, përveç që e ka quajtur populist ish-shefin, ka vazhduar tutje, duke e quajtur edhe demagog dhe person që flet palidhje.

Gashi, duke i replikuar një komentuesi i cili i tha se: “Këshu e paske këshilluar”, mohoi këtë duke i thënë se “ Jo une nuk e këshilloj askend me qene demagog e me fole palidhje”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here