Home Uncategorized Afrikani apo Sasa më e fortë në këtë punë?

Afrikani apo Sasa më e fortë në këtë punë?

126
0

Adriana Matoshi e njohur më shumë për publikun si “Sasa” falë serialit “O sa mire” ka arritur të jetë ndër emrat më të komentuar nga mediet rozë.

E gjithë kjo falë profesionit të saj si aktore, por që kohëve të fundit është bërë mjaftë e përfolur duke publikuar lidhjen me futbollistin afrikan Keith Owen Groeneveld, shkruan “Kosovarja”.

Duke pasur 19 vite diferencë në moshë, dyshja duket se nuk e kanë aspak problem por që edhe pse gjinden larg njëri tjetrit, ata po e gjejnë një metodë për tu argëtuar së bashku.

Ishte Keith ai i cili publikoj një foto duke luajtur “ Ludo King” dhe që ka një pyetje, cili po fiton.

E juve si ua merr mendja cili është më i fort në këtë punë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here