Home Uncategorized Vjollca Haxhiu fotografohet në këtë hotel

Vjollca Haxhiu fotografohet në këtë hotel

115
0

Këngëtarja Vjollca Haxhiu është një nga emrat e njohur të muzikës popullore, që ka një karrierë mjaftë të gjatë e të sukseshme, shkruan “Kosovarja”.

Vjollca, ka një listë të gjatë bashkëpunimesh me emra të njohur të skenës dhe të gjitha këto këngë janë bërë hite.

Këngëtarja në skenë shfaqet me një dozë të theksuar të elegances dhe mjaftë e grimuar, ndërkaq në jetë është mjaftë modeste dhe e thjeshtë.

Këngëtarja është fotografuar në koridorin e këtij hoteli dhe po duket sportive dhe mjaftë e bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here