Home Uncategorized Adriana ndez rrjetin,poston foto me bikini së bashku me të dashurin Afrikan

Adriana ndez rrjetin,poston foto me bikini së bashku me të dashurin Afrikan

232
0

Disa javë mëparë, aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, ka zbuluar lidhjen e saj me futbollistin dhe reperin afrikan, Keith Groeneveld,shkruan LajmeKosovare.com

Romanca e dyshes u komentua mjaft shumë gjatë kësaj kohe, marrë parasysh edhe diferencën që kanë.

Megjithatë, artistja tregoi se dashuria është mbi të gjitha dhe se Keith e ka plotësuar atë.

Që nga atëherë, dyshja kanë bërë dedikime për njëri-tjetrin, teksa tani po shijojnë kohën së bashku.
Sidoqoftë kësaj, aktorja e njohur për të njëjtën lidhje ka qenë mjaft e përfolur në rrjet, por që shumë figura të njohur i dolën në mbështetje./lajmekosovare.com

Para disa minutave,Adriana ka postuar një foto në rrjetin social INSTAGRAM,ku ajo shihet me futbollistin duke bërë plazh!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here