Home Uncategorized Ylli Demaj ndan imazhin më të mirë të familjes

Ylli Demaj ndan imazhin më të mirë të familjes

151
0

Këngëtari i njohur Ylli Demaj është një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore.

Me tekstet e këngëve, ai gjithmonë kalon në lajm me pozat që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që është tejet aktiv në rrjete sociale, shumiën e kohës ai qëndron aktiv në lajmet rozë.

Së fundmi, bashkë me gruan dhe fëmijët Ylli ndau fotografinë më të mirë në ambientin e shtëpisë.

Theksojmë, Ylli mbetët aktiv me projekte muzikore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here