Home Uncategorized Mihrije Braha realizon fotografi përmbi veturë

Mihrije Braha realizon fotografi përmbi veturë

132
0

Mihrije Braha është një ndër fytyrat më të njohura në skenën muzikore.

Duke qenë e dalluar në shumë aspekte, ajo menjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pothuajse në secilin imazh Mihrija pozon në forma të ndryshme, duke tërhequr vëmendje të madhe tek ndjekësit e saj.

Në postimin e fundit, këngëtarja me një veshje të thjeshtë, dhe me maskë në fytyrë ka realizuar disa imazhe përmbi veturë.

Për më shumë, shikojeni se si duket.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here