Home Uncategorized Leonora Jakupi poston këtë imazh të krerëve të UÇK-së

Leonora Jakupi poston këtë imazh të krerëve të UÇK-së

111
0

Leonora në përkrahje të krerëve të UÇK-së që dolën para Speciales, ndan këtë foto.

Leonora Jakupi doli sërish në mbrojte të ish-krerëve të UÇK-së.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi, ndodhen në Hagë pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj ka pasur reagime të shumta nga emra të njohur dhe jo vetëm.

Është këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi ajo e cila gjithmonë ka ardhur me reagime të ndryshme lidhur me këtë çështje, për secilin veç e veç.

E tani i ka mbledhur të gjithë krerët e UÇK-së me një foto dhe i ka mbështetur njëzëri nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Liria ka emër”, shkruan në foton e postuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here