Home Uncategorized Ky është vëllau bukurosh i Leonita Xhakës

Ky është vëllau bukurosh i Leonita Xhakës

154
0

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me vëllaun e saj i cili qenka shumë i pashëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here