Home Uncategorized Operohet Milaim Zeka

Operohet Milaim Zeka

232
0

Ish-deputeti Milaim Zeka ka treguar arsyen se pse është shtrirë në spital.

Ai ka shkruar se pas një shqetësimi të gjatë, të shkaktuar nga koha kur ishte në burg në vitin 1981 ka vendosur që të shtrihet në spital. Ai tha se është bërë operacion.

Zeka ka falenderuar stafin dhe njerëzit që janë kujdesur për të.

Lajmin se Zeka është shtrirë në spital e ka bërë të ditur pak minuta më parë gruaja e tij përmes një shkrimi në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here