Home Uncategorized Çfarë i ka bërë kështu gjoksit Ryva?

Çfarë i ka bërë kështu gjoksit Ryva?

146
0

Që nga paraqitja e parë në skenë, Ryva mbetët një emër i dalluar në skenën muzikore.

Me një bukuri natyrale dhe stil të veçantë, këngëtarja gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me imazhe të shumta në rrjete sociale, merr vëmendje gjoksi i madh i Ryvës, ku i duket krejt ndryshe.

Me shumë gjas, këto kile te shumta këngëtares i kanë mbetur nga lindja e fundit.

Në çdo situatë, ajo duket e bukur dhe e tërheqëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here