Home Uncategorized Ja çfarë i gatuan vjehrra Sinan Hoxhës

Ja çfarë i gatuan vjehrra Sinan Hoxhës

120
0

Sinan Hoxha e Andrra Destani janë dyshja simpatike që arrijnë të komentohen gjithmonë falë aktivitetit të tyre në rrjetet sociale.

Ata kanë një raport të lakmueshme si çift, duke qenë shembull edhe për të tjerët, shkruan “kosovarja”.

Duke qenë fytyra publike, ata shpesh kanë treguar që janë të pasionuar pas gatimeve tradicionale, dhe adhurojnë personat që dinë ti gatuajnë ato.

E këtë dëshirë sonte ia plotësoj vjehrra, e cila po gatuan krelan.

Ishte Andrra ajo e cila ndau një foto duke treguar se si përgatit nëna e saj.

Edhe si grua shtëpiake po tregohet mjaftë e zonja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here