Home Uncategorized Capital T në lidhje dashurie?

Capital T në lidhje dashurie?

133
0

Reperi Capital T në imazhin e fundit ka ngritur dilemma të mëdha që është në lidhje dashurie.

Duke qenë fytyrë e njohur për publikun, ai së fundmi ka ndarë një imazh në prehrin e një vajze, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet se a po bëhet fjalë për ndonjë projekt tjetër muzikor, apo kjo është me të vërtet një lidhje mes yllit shqiptar dhe vajzës në foto por si duket Capital T ende nuk është gati të zbulojë më shumë detaje rreth kësaj çështje.

Për më shumë, vlerësojeni imazhin në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here