Home Uncategorized Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19

140
0

Moderatorja e njohur Megi Pojani është infektuar me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë puntatë të rubrikës që ajo drejton në “E Diell”, “Maskat”, nuk ishte e pranishme në studio.

“Pjesëmarrja” e saj u arrit me anë të lidhjes direkte dhe në moderim u ndihmua nga Edi Manushi. Megi theksoi se ndodhet në karantinë dhe gjendja e saj shëndetësore nuk është e komplikuar.

Ndërkohë “Maskat” filloi si zakonisht, me një juri për të gjetur personazhin që fshihet pas maskave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here