Home Uncategorized Kejvina ju lë gojëhapur në imazhin e fundit

Kejvina ju lë gojëhapur në imazhin e fundit

103
0

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Kejvina kësaj radhe përmes një imazhi ka shfaqur tiparet e fytyrës, e cila kishte përdorur një makijazh të lehtë, ku tha se në sytë e saj mund ti shohim ëndrrat.

“Sytë e mi janë një oqean në të cilin pasqyrohen ëndrrat e mia!”, qe mbishkrimi i fotografisë.

Kejvina është një ndër modelet më të komentuara në showbizin shqiptar dhe ajo di si ta përdorë këtë në favor të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here