Home Uncategorized Kaq shumë sakrifikon Melinda për tu dukur bukur

Kaq shumë sakrifikon Melinda për tu dukur bukur

121
0

Reperja nga Mitrovica Melinda Ademi gjithmonë ka treguar kujdes të madh për pamjen e jashtme, duke goditur me paraqitje të zjarrta e mjaftë provokuese.

Këtë gjë e ka praktikuar që nga fillimi i karrierës dhe fansat gjithmonë presin diçka të veçantë dhe ndryshe nga ajo, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kalon kohë të madhe duke bërë grime të ndryshme, duke i kushtuar rëndësi të madhe edhe detajit më të vogël.

E shembull është imazhi i publikuar së fundmi, ku duke e rrethuar disa persona që merren me të, ajo tregon kohën dhe sa shumë sakrifikon për tu dukur kaq joshëse.

E bukur kjo apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here