Home Uncategorized Gjilan, e gjuan axhën me çelës mekanik, e godet gruan e axhës

Gjilan, e gjuan axhën me çelës mekanik, e godet gruan e axhës

149
0

Naser Sertolli
Një incident gjatë të cilit një person është lënduar ka ndodhur dje rreth orës 14:45 në Gjilan.

Sipas Policisë, i dyshuari derisa ishte në fjalosje me axhën e tij, gjatë hedhjes se një mjeti të fortë metalik (çelës mekanik) në drejtim të axhës së tij, ka goditur gruan e axhës.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore në Spitalin e Gjilanit.Motivi i incidentit ishte një kontest pronësor.I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here