Home Uncategorized Bleronës nuk po i ka hije trupi veç asht e lëkurë

Bleronës nuk po i ka hije trupi veç asht e lëkurë

175
0

Blerona vazhdon të mbetet një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar, që kur u bë pjesë e televizionit.

Duke moderuar në mënyrë perfekte emisionet e saj, ajo ka arritur të bëj për vete numër të madh fansash, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshimet e shumta që i ka bërë në pamje dhe në trupin e saj, gjithmonë na habit se si ka arritur të ndryshohet aq shumë për një kohë të shkurtër.

Fakti që e tregon këtë është edhe imazhi që ka ndarë së fundmi, duke reklamuar këmbët e holla, asht e lëkurë.

A po ju pëlqen me këtë pamje?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here