Home Uncategorized Vajza e Lutës këtë vikend tregon gjoksin nga shtrati

Vajza e Lutës këtë vikend tregon gjoksin nga shtrati

152
0

Lotina tanimë është emër mjaft i njohur në publik.

Falë postimeve në rrjetet sociale ajo është bërë një nga femrat më të ndjekura në instagram, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet edhe falë reputacionit të babait si kryetar i Gjilanit dhe nënës së saj këngëtare, ndaj edhe merrë vëmendje të madhe.

E këtë të shtunë meqë qeveria ka vendos masat e reja anticovid duke mbyllur kafenetë, Lotina shfaqet bom bastike në shtrat e jo në rrugë e kafene si zakonisht.

Eh, pra kjo është vajza e Lutës, provokon me të nisur ditën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here