Home Uncategorized “Sot m’u përmbys ëndrra idoli im”, reagon modelja që bëri tatuazh fytyrën...

“Sot m’u përmbys ëndrra idoli im”, reagon modelja që bëri tatuazh fytyrën e Thaçit pas ngritjes së aktakuzës

114
0

Pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale për ish-presidentin Hashim Thaçi, i cili më pas dha dorëheqjen dhe shkoi për në Hagë, ka reaguar modelja Suzana Tahiri.

Suzana e cila në krah ka tatuazh fytyrën e Thaçit, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se pas konfirmimit të aktakuzës, asaj i është përmbysur ëndrra.

“Sot mu shua dita; Sot mu përmbys ëndrra; Sot me humbi shpresa; Por një dit si sot do të del e vërteta; Triumfi im idoli im me ty përjetësisht. HTH”, shkruar Suzana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here