Home Uncategorized Molliqaj: Ardhja e Albin Kurti në pushtet përsëri do jetë rrezik dhe...

Molliqaj: Ardhja e Albin Kurti në pushtet përsëri do jetë rrezik dhe dëm për Kosovën

122
0

I ftuar “N’Konak” me Kosovë Gjocin, kryetari Partisë Socialdemokrate është pyetur se çfarë mendon për Albin Kurtin.

Sipas Dardan Molliqaj nëse Albin Kurti do tëkthehet në pushtet do të jetë personi më i dëmshëm dhe më i rrezikshem që ka pasur ndonjëherë Kosova, shkruan Gazeta Infokus

Molliqaj tha se Kurti është njëperson i cili ka tendencë autoritare, e që sipas Molliqaj, do të ishte e dëmshme për Kosovën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here