Home Uncategorized Marinës i ndodh një incident me veshjen e hapur

Marinës i ndodh një incident me veshjen e hapur

158
0

Marina Vjollca do të shfaqej sot në “Klanifornia” me një veshje plot stil, si gjithmonë ajo di të vishet.

Moderatorja ishte veshur me një fund dhe bluzë vezulluese nga Elisabetta Franchi.

Mirëpo bluzja i ka hapur probleme Marinës, e cila është detyruar të ndërrohet në minutën e fundit.

Në postimin e fundit në Instagram moderatorja shfaqet me një xhaketë-fustan të bardhë dhe shkruan se duhet ta ndërronte veshjen për shkak se bluzja i reflektonte në ekran.

“Si perfundim, me duhej te nderroja veshjen ne minute te fundit per shkak te reflektimit te bluzes ne ekran. Super spektakel ka “Klanifornia” sonte!”, shkruan Marina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here