Home Uncategorized Kështu do të jetë nesër moti në Kosovë

Kështu do të jetë nesër moti në Kosovë

132
0

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius.

“Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4 m/s”, thuhet në njoftimin e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here