Home Uncategorized Kaltrinës i zbulon shumë fustani i çarë

Kaltrinës i zbulon shumë fustani i çarë

114
0

Këngëtarja e mirënjohur Kaltrina Selimi ka vendosur ti kthehet skenës muzikore me projekte muzikore të realizuara për festat e fundvitit, shkruan “Kosovarja”.

Stili i saj dhe sharmi që e posedon e kanë bërë të jetë më e veçantë se të tjerat.

Edhe pse lindjes, ajo po vazhdon të jetë në top formë duke sjellë disa poza provokuese, meqë rast i kanë vënë në pah linjat trupore.

E veshur me fustan të çarë, ajo rrezikoj të ekspozoj më shumë se ç’duhet, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here