Home Uncategorized Arbenita ia ndrydhë fytyrën Feros

Arbenita ia ndrydhë fytyrën Feros

134
0

Arbenita Ismajli dhe Feronit Shabani apo ndryshe i njohur si Feron janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë, por edhe më të dashurit.

Ndonëse Fero është larguar pa ndonjë arsye nga muzika, Arbenita po vazhdon në fushën e modelimit me të njëjtin avaz, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çka e karakterizon çiftin janë lojërat që bëjnë herë të bashkuar e herë të ndarë. Por së fundmi, siç duket qenkan rehatuar.

Arbenita ndanë një video me Feron ku nga dashuria e madhe ia ndrydhë fytyrën.

Moti nuk kemi parë diçka të tillë prej tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here