Home Uncategorized Arbenita ankohet per nje pjese te trupit te saj

Arbenita ankohet per nje pjese te trupit te saj

122
0

Arbenita Ismajli është tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me format e saj trupore bombastike.

Por të pasurit një gjoks të madh, qenka hall për modelen.

Shqetësimin, ajo e ka ndarë me ndjekësit në Instagram teksa publikoi një postim ku femrat “qaheshin” për gjoksin e madh.

Në postim thuhet se këto vajza nuk duken bukur kur veshin bikini dhe çfarëdo lloj rrobash të tjera.

Dhe modelja ka rënë dakord me mendimin e tyre duke shkruar: “Ju betohem.”


Arbenita Ismajli është mjaft e komentuar për shkak të marrëdhënies së saj me ulje dhe ngritje me reperin Fero.

Çifti janë ndarë disa herë por gjithmonë gjejnë rrugën për tek njëri-tjetri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here