Home Uncategorized Sa shumë është dobësuar Ariana

Sa shumë është dobësuar Ariana

118
0

Ariana Fejzullahu nuk po ndalet duke publikuar gjëra të shumta në rrjete sociale.

Duke u shfaqur gjithmonë e veçantë, ajo menjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me një stil unik, Ariana e dëshmon që është një femër shembull për të tjerat, duke tërhequr vëmendje të madhe në paraqitjet fizike.

Në imazhin e postuar së fundmi, ajo duket ndryshe sikur ka humbur shumë kilogramë.

Theksojmë, Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here