Home Uncategorized Vjen reagimi i Leonorës pas konfirmimit të aktakuzës ndaj Thaçit dhe Veselit

Vjen reagimi i Leonorës pas konfirmimit të aktakuzës ndaj Thaçit dhe Veselit

120
0

Leonora Jakupi ka reaguar në rrjete sociale.

Gjatë ditës së sotme është konfirmuar aktakuza për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin.

Pas kësaj reagimet ishin të shumta dhe nuk ka pasur se si të mungojë ai i Leonora Jakupit e cila preku të gjithë me atë çfarë ka shkruar.

Deri kur duhet ta paguajm çmimin per Liri? Perjetesisht krenare me vlerat tua UÇK

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 5, 2020 at 2:43am PST

“Deri kur duhet ta paguajm çmimin per Liri? Perjetesisht krenare me vlerat tua UÇK”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie në Instagram.

Pranë postimit nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here