Home Uncategorized Pas lajmeve për shtatzëni, Aida e shfaq barkun

Pas lajmeve për shtatzëni, Aida e shfaq barkun

78
0

Aida Doçi është cilësuar si një këngëtare me zë të mrekullueshëm, e cila me këngë të përpunuara ka arritur t’i hyjë në zemër publiku shqiptar.

Duke ndezur atmosferën në çdo vend që merr pjesë, ajo arriti te shijojë kulmin e suksesit edhe pse e re në moshë, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit ajo u përfol mjaftë për lidhjen e dashurisë me Naserin, dashuri kjo e cila i tronditi fansat e saj duke e kritikuar për këtë gjë.

Me anë të reagimeve të shumta në rrjete sociale, ajo është përgjigjur shkurtë e shqip që ndihet e lumtur që e ka afër një person si ai.

Martesa e shpejtë e çiftit erdhi si një rast i veçantë, ku në mediet rozë qarkullojë lajmi që këngëtarja është në pritje të ëmbël.

E këtë thashetheme e ka vulosur së fundmi ku ndau një imazh para pasqyrës duke theksuar belin e hollë.

Nuk është shtatzënë, por që nga martesa po ndihet më e plotësuar dhe e lumtur si kurrë më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here