Home Uncategorized Aida Docin martesa e ka zbukuruar edhe më shumë

Aida Docin martesa e ka zbukuruar edhe më shumë

129
0

Këngëtarja e njohur Aida Doci ditë më parë është martuar.

Duke qenë gjithmonë afër me ndjekësit e saj, momentet më të mira të jetës ai i ka shprehur me imazhe të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që njihet për një stil të veçantë dhe e dalluar në paraqitjet fizike, këngëtarja shihet që martesa e ka zbukuruar edhe më shumë.

Në imazhin e fundit që ka postuar, me një grim të bukur dhe fustan të veçantë shkëlqen.

Komentet e shumta nuk i munguan nga ndjekësit e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here