Home Uncategorized Ky fustan i tejdukshëm ia zbulon krejt trupin Ryvës

Ky fustan i tejdukshëm ia zbulon krejt trupin Ryvës

164
0

Ryva Kajtazi është një këngëtare tejet e dalluar në mediat rozë.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo tërheqë vëmendje të madhe dhe mbetët një femër e dalluar, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë meraklike e fustanave, Ryva shpeshherë publikon fotografi duke goditur me përzgjedhjet që bën.

Për më shumë, shikojeni këtë të fundit se sa shumë ia zbulon trupin fustani transparent.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here