Home Uncategorized Gjira tregon barkun e rrumbullakosur në fustan të ngushtë

Gjira tregon barkun e rrumbullakosur në fustan të ngushtë

132
0

Dikur ishte reperja më e famshme në vend dhe jo vetëm.

Duke goditur me tekste koleget e saj,. Ajo arriti ti prek majat e suksesit me lansime e disa këngëve, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka vite që i është larguar skenës muzikore, fansat e saj janë ata të cilët e ndjekin në çdo hap.

Ajo është e martuar, ka një djalë dhe së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë, ku familjes së tyre do t’u shtohet edhe një vajzë

Duke e parë Gjirën me stil krejt ndryshe, ajo shihet se ka ndërruar drastikisht pas martesës.

E veshur me një fustan të ngushtë, asaj vetëm po i shtohet bukuria duke shkëlqyer si gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here