Home Uncategorized Djali i Milotit kopje si babai i vet

Djali i Milotit kopje si babai i vet

147
0

Futbollisti i njohur Milot Rashica ka arritur të korr suksese të mëdha qysh në moshë të re.

Ai është figurë mjaftë e komentuar dhe e njohur ndërkombëtarisht, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje të madhe mediatike padyshim që mer edhe jeta e tij private.

Muaj më parë në familjen e tyre u shtua edhe një anëtar, ku erdh në jetë djali që e pagëzoi me emrin Tian.

Dita ditës djali ka filluar të rritet, e që po duket identik si babai i vet.

Duke marrë një pozë interesante me mërrola në fytyrë ata po duken krejt të njëjtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here