Home Uncategorized Kjo është e dashura e re e ish burrit të Adriana Matoshit...

Kjo është e dashura e re e ish burrit të Adriana Matoshit ‘Sasës’

376
0

Aktorja Adriana Matoshi dhe aktori Albert Sylejmani u lidhën së bashku në moshë të re.

Aktorët nga Gjilani e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe sjelljen në jetë tre fëmijë, që tashmë janë rritur.

Ndonëse konsideroheshin si çift i lumtur e që kuptoheshin shumë mirë mes vete, Adriana dhe Alberti arritën në një pikë sa ti ndanin një herë e përgjithmonë rrugët e tyre.

Adriana është shumë e angazhuar në aspektin profesional dhe sa i përket jetës private, duket se nuk ka ndonjë lëvizje.

E, ish bashkëshorti i saj tashmë ka krijuar një lidhje të re dashurie.

Kjo në foto, është e dashura e re e ish burrit të Adriana Matoshit, e njohur së fundit si “Sasa” e “O sa mirë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here