Home Uncategorized Ja çfarë bëjnë Ledri e Sara disa ditë para lindjes së vajzës

Ja çfarë bëjnë Ledri e Sara disa ditë para lindjes së vajzës

163
0

FOTOJA GJENDET NE FUND TE ARTIKULLIT
Çifti simpatik Ledri Vula e Sara Hoxha pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për të shprehur gëzimin dhe lumturinë që po e përjetojnë për këtë ndjesi mjaftë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Ata nuk i kanë lenë anash as fotosesionet e shumta ku më këtë të fundit kanë goditur mjaftë

Të veshur me ngjyrë të zezë, duke hedhur shikim dashurie për njëri tjetrin, ata u shfaqen si dy pëllumba, duke pritur me padurim ardhjen e vogëlushes në jetë

Biografia e Ledri Vulaj

Ledri Vula është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve midis dy repereve.

Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta, shumica prej tyre jane edhe hite te njohura. I pelqyer nga gjinia femrore dhe i cilesuar si Don Zhuan, eshte zgjedhur si mashkulli me sexy ne estraden shqiptare. Ledri eshte perfolur ne mediat roze edhe per historite e tij te dashurise kryesisht me femrat e njohura te showbizit.

Historia e tij me e perfolur e tij e dashurise eshte ajo me kengetaren Dafina Zeqiri. Bashkepunimet e tyre te sukseshme “Po’m Pelqen” apo “Tonight” nxiten gazetat te aludonin per nje histori dashurie te mundshme dhe nuk u gabuan.

Vete çifti pohoi se po perjetonin nje histori te lumtur dashurie dhe kjo dukej qarte ne fotot e shumta qe postonin ne rrjetet sociale. Megjithate lidhja e tyre zgjati rreth nje vit dhe u ndane pas konfliktit qe Ledri pati me ish te dashurin e Dafines.

Nje zhgenjim tjeter Ledri po e perjetonte si pjese e labelit Babastars. Konfliktet me grupet rivale e bene Ledrin te kuptonte se kjo nuk ishte aspak ajo qe ai deshironte te bente. Ne vitin 2012, Ledri vendosi te terhiqej nga muzika, me shpresen se do i qendronte larg syrit te gazetareve dhe filloi t’i perkushtohej karrieres si regjisor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here