Home Uncategorized Gruaja e Korab Shaqirit i mahnit të gjithë me stilin e saj

Gruaja e Korab Shaqirit i mahnit të gjithë me stilin e saj

137
0

Korab Shaqiri pati fatin të gëzoj një vokal të mrekullueshëm, duke e trashëguar këtë talent nga babai i tij Ilir Shaqiri.

Ai përveç profesionit, vazhdon të përfolët mjaftë edhe për jetën private, ku si gjithmonë nuk ka si t’i ik syrit të medieve rozë bashkëshortja e tij simpatike Lulja, shkruan “Kosovarja”.

Me profesion Lulja është dizajnere, ku shpesh herë kemi mundësinë të shohim veshjet e bukura që ajo i bën, duke mahnitur të gjithë me talentin që ka.

Këtë duket se e praktikon edhe në përditshmëri, ku përveç që vishet thjeshtë, ajo posedon një stil të veçantë.

Kjo shihet edhe tek imazhi i publikuar së fundmi, duke gërshetuar të thjeshtën dhe eleganten së bashku, ajo po duket mjaftë bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here