Home Uncategorized A e dinit që kjo zonjë është vjehrra e Ermal Fejzullahut? (FOTO)

A e dinit që kjo zonjë është vjehrra e Ermal Fejzullahut? (FOTO)

193
0

FOTOJA GJENDET NE FUND TE ARTIKULLIT
Ariana, është bërë po aq e njohur sa edhe Ermali, ndiqet me kurreshtje të veçantë nga shumë kush në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ariana Fejzullahu, ndonëse nënë e katër fëmijëve, mbahet shumë mirë dhe duket që ia delë mbanë në çdo aspekt.

Së fundi, Ariana i ka njoftuar ndjekësit e saj me të ëmën, personin më të dashur për të. Ajo, e ka publikuar foton e nënës së saj në Instagram, shoqëruar me një dedikim të ndkeshëm, shkruan “Kosovarja”.

Kjo zonjë, është nëna e Arianes, vjehrra e këngëtarit të mirënjohur Ermal Fejzullahu./Kosovarja/

BIOGRAFIA E ERMAL FEJZULLAHUT

Ermal Fejzullahu është këngëtar shumë i njohur. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Ai ka lindur dhe jeton në Prishtinë me familjen e tij. I lindur nga një familje artdashëse dhe e rritur me muzikën si një djalosh shumë i suksesshëm dhe I dashur për publikun, Ermali nuk ka qenë ai personi i skandaleve apo skenave dashurie.

I dashuruar me vajzën e ëndrrave të tij, Arianën, Ermali vendosi ti jepte fund beqarisë duke u martuar në vitin 2008 me një dasëm të madhë që zgjati 3 ditë. Me siguri i do shumë fëmijët pasiqë edhe nuk shkoj shumë kohë dhe Ermali u bë baba I një djali të bukur që e pagëzuan Art dhe më vonë edhe të një princeshe që e quajtën Buna. Por dashuria për fëmijët siduket nuk përfundon këtu.

Në vitin 2013 Ermali u bë baba për herën e tretë dhe sërish I një princeshe të vogël që e mbanë emrin Era. Le te themi qe ishte më e lehtë të hynte në tregun e muzikës sepse për këtë gjë e ndihmoi shumë babai I tij Sabriu.

Qysh kur ishte I vogël Ermali u inkuadrua në muzikë. Fillimsht në muzikën për fëmijë ku edhe ishte pjesë e disa festivaleve qysh në moshën 6 vjeçare. Është e njohur sidomos kënga e Ermalit sëbashku me motrën e tij Bulzën, “Trashe“ që ishte shumë e pëlqyer nga publiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here