Home Uncategorized Ky është i dashuri jo shqiptar i Adriana Matoshit

Ky është i dashuri jo shqiptar i Adriana Matoshit

198
0

Aktorja Adriana Matoshi po kalon ditë të bukura me të dashurin e saj të ri.

Adriana para pak kohësh ka zbuluar se është në një lidhje dashurie dhe se është shumë e lumtur.

E tani aktorja duket se nuk e ka problem të dalë edhe në publim me të dashurin e saj, i cili nuk është shqiptar.

Dyshja duket se po kalojnë kohë shumë të mirë në prani të njëri-tjetrit, duke u argëtuar e madje duke bërë video argëtuese.

Emri i tij është Keith Owen Groeneveld, e duket se është një artist e muzikant.

Përpos videove dhe burimeve që e konfirmojnë lidhjen e tyre, Keith në profilet e tij ndjek Adrianën dhe shum nga miqtë e saj artistë shqiptarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here