Home Uncategorized Gjiko sjell imazhin më të bukur familjar

Gjiko sjell imazhin më të bukur familjar

145
0

Elita dhe Gjiko një ndër çiftet më të pëlqyera dhe të përfolura nga publiku, duket se po kalojnë një ditë familjare.

Rep artsti ka publikuar në llogarinë e Instagramit disa imazhe se bashku me partneren Elita Rudin dhe djalin e tyre Zërin.

Përmes imazheve mund të themi se ata po kalojnë një ditë mjaft të bukur derisa duken të buzëqeshur dhe të relaksuar.

Kujtojmë se projekti fundit muzikor i Gjikos vjen si bashkëpunim me rep artisten Melinda Ademin dhe titullohet “X5”.

.
.
.
Elita dhe Gjiko një ndër çiftet më të pëlqyera dhe të përfolura nga publiku, duket se po kalojnë një ditë familjare.

Rep artsti ka publikuar në llogarinë e Instagramit disa imazhe se bashku me partneren Elita Rudin dhe djalin e tyre Zërin.

Përmes imazheve mund të themi se ata po kalojnë një ditë mjaft të bukur derisa duken të buzëqeshur dhe të relaksuar.

Kujtojmë se projekti fundit muzikor i Gjikos vjen si bashkëpunim me rep artisten Melinda Ademin dhe titullohet “X5”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here