Home Uncategorized Njihet si një nga vajzat më simpatike në Kosovë, Kjo është gruaja...

Njihet si një nga vajzat më simpatike në Kosovë, Kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave (FOTO)

421
0

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend. Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit. Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit mé póshté ndíqní fótót nga nusja saj.

Vedat Bajrami (lindur më 18 Qershor 1980) në Prishtinë është aktor, humorist dhe regjisor. Ai është pjesë e grupit Humoristik “Stupcat” i cili debutoi për herë të parë më 2002-ën. Ai është i njohur për shumë vepra artistike , duke luajtur personazhe si: Liki, Fuka, Sahit Plisi etj.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami. Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend. Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit. Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit mé póshté ndíqní fótót nga nusja saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here