Home Uncategorized Mimoza Mustafa duket yll falë ndërhyrjeve kirurgjike

Mimoza Mustafa duket yll falë ndërhyrjeve kirurgjike

187
0

Mimoza Mustafa është këngëtarja e njohur e cila për vite më radhë ka arritur të krijojë hite të mëdha, ku ka sjellë edhe bashkëpunime të shumta me bashkëshortin e saj, Shkumbin Kryeziu.

Dyshja, janë një çift që pëlqehen mjaftë dhe që më zërin e tyre kanë arritur të kenë fansa të shumtë brenda dhe jashtë vendit, shkruan “Kosovarja”.

Me kalimin e viteve, vërehen qartë se Mimoza e cila cilësohej një femër me bukuri natyrale, ka arritur të bëhet edhe më e bukur me anë të ndërhyrjeve që i ka bërë duke u shndërruar në një mami super joshëse.

Këtë dallim të madh mund ta vërejmë me anë të këtyre fotove, ku dallon si nata me ditë.

A i kishte të nevojshme këto ndërhyrjeve, se?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here