Home Uncategorized Kështu e ka maskuar djalin Tuna

Kështu e ka maskuar djalin Tuna

159
0

Këngëtarja nga Shkupi Altuna Sejdiu- Tuna ka zgjuar kureshtje të madhe tek audienca si për jetën profesionale, po ashtu edhe për atë private.

Bukuroshja është e martuar dhe ka një djalë, me të cilin kalon shumicën e kohës së bashku, duke e lenë anash profesionin e saj, shkuan “Kosovarja”.

Si një nënë mjaftë e përkushtuar për të birin e saj, kujdeset që gjithmonë të ec në hap me kohën duke e shfaqur të kuruar deri në detajin e fundit.

Edhe pse ende ka kohë për natën e “Halloween-it”, duke se përgatitjet kanë filluar në shtëpinë e tyre.

Me publikimin e këtij imazhi ajo tregojë se sa bukur e ka maskuar djalin, duke qenë e zonja edhe si grimere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here