Home Uncategorized Eskalon situata pas debatit: Perleshen fizikisht Tomë Gashi dhe shoferi i Melihate...

Eskalon situata pas debatit: Perleshen fizikisht Tomë Gashi dhe shoferi i Melihate Tërmkollit

202
0

Serish tensione te larta mes Tome Gashit dhe Melihate Termkollit ne emision te drejtperdrejt.

Shoferi i Melihate Tërmkollit dhe avokati Tomë Gashi, janë përleshur fizikisht pas një emisioni debatues që ishte zhvilluar në RTK.

Para pak minutash ka eskaluar debate mes Melihate Termkollit dhe avokatit Tomë Gashi.

Debati në fjalë ka kaluar edhe në fyerje. Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se pas debatit në RTK, avokati Tomë Gashi është përleshur me shoferin e Melihate Tërmkollit.

Për rastin në fjalë janë njoftuar edhe Policia e Kosovës, ku pritet të dalin në vendin e ngjarjes.

Per informata me te hollsishme do tju njoftojm ne vazhdim, ku per rastin do ta pyesim edhe personin ne fjal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here