Home Uncategorized Arbana Osmani u tregon të gjitha grave sekretin si ta kenë trupin...

Arbana Osmani u tregon të gjitha grave sekretin si ta kenë trupin ‘peshk’ pas lindjes

113
0

Moderatorja e njohur shqiptare së fundmi u bë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë djalin të cilin së bashku me Eduartin e pagëzuan me emrin Diell.

“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!”, kishte shkruar Arbana pranë postimit ku njoftoi për lindjen e foshnjës.

Pas lindjes Arabana ka publikuar foto ku shihet me fizik të përkryer dhe komentet sigurisht se do të ishin se çfarë ka bërë që ka humbur kaq shumë peshë dhe nuk ka shtuar kilogram pas lindjes.

Arbana nëpërmjet disa postimeve u tregon grave hap pas hapi se si u kujdes për shëndetin e saj gjatë shtatzënisë dhe në vazhdim ua sjellim fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here