Home Uncategorized Anita publikon foto duke shkëmbyer puthje të zjarrta me Ramushin

Anita publikon foto duke shkëmbyer puthje të zjarrta me Ramushin

97
0

Anita publikoi foto nga një moment intim me Ramushin.

Anita dhe Ramushi janë çift goxha i komentuar në mediet rozë, teksa shumë shpesh ndajnë imazhe të përbashkëta.

Në këto fotografi që i publikojnë në rrjete sociale, nuk mungojnë dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Anita ajo e cila publikoi një imazh romantik, ku shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me Ramushin.

“…dikur kur kemi qene te ri”, shkroi Anita me shaka, duke etiketuar bashkëshortin sipër fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here