Home Uncategorized Një vjehërr barbi si Gili

Një vjehërr barbi si Gili

209
0

Gili e ka ruajtur shumë mirë identitetin e saj si artiste. Ajo, vit pas viti ka dëshmuar se është një këngëtare që nuk skadon.

Këngëtarja e hitit “Xixëllonja” edhe 30 vite pas shkëlqimit të parë në skenë, ende po vezullon.

Me linjën e re fizike, Gili po shfaqet edhe më në formë dhe nuk ka diskutim që ajo po duket shumë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, këngëtarja është bërë edhe vjehërr, pasi tashmë djali i saj i madh e ka bërë publike lidhjen e dashurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here