Home Uncategorized Loredana Zefi shfaqet duke u puthur me personin më të dashur

Loredana Zefi shfaqet duke u puthur me personin më të dashur

131
0

Është publikuar imazhi i ëmbël.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, vazhdon të jetë e suksesshme në muzikë dhe një nënë e përkushtuar.

Ajo mundohet që pothuajse të gjithë kohën t’ia kushtojë vajzës së saj Hanës dhe këtë e ka dëshmuar shpesh.

Loredana publikon shpesh foto me Hanën dhe së fundmi shihet në disa momente me të. Loredana në një imazh po e puthte vajzën e saj Hanën, pra personin më të rëndësishëm aktualisht për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here