Home Uncategorized Kështu shkon në marketin poshtë shtëpisë Gresa Behluli

Kështu shkon në marketin poshtë shtëpisë Gresa Behluli

311
0

Gresa Behluli është një nga këngëtaret që kohë pas kohe gjen vëmendjen e gazetarëve të shoubizit.

Këngëtarja e shumë projekteve muzikore, më i famshmi nga të cilët mbetet “Uji mineral”, ka pak kohë që është martuar, por rrallë shihet në krahët e të shoqit.

Me sa duket, bashkëshorti i Gresa Behlulit nuk ka fortë dëshirë të ekspozohet, andaj rri më larg dhe mjaftë i tërhequr, shkruan “Kosovarja”.

Gresa sot është shfaqur nga ashensori, e veshur sportive dhe duket që po kthehej nga marketi poshtë shtëpisë.

Këndshëm po duket Gresa, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here